:: 06.02.2023 :: 1 Online
 
 
 

Decomonte » Hakkımızda

 
Decomonte Hakkında

Decomonte İnşaat Dekorasyon Tic. Ltd. Şti.

1989 Yılından bu yana ata mesleği olan sıcak demircilikten günümüze kadar edindiğimiz geleneksel,özlü tecrübemizi günümüz teknolojisi ile entegre edip öznel fikirlerimizi siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmak ve profesyonel çözümler üretmek için; firmamız 2007 Yılında İnşaat ve Dekorasyon sektörüne Deco Monte© markası adı altında ticaret hayatına başladı.

Felsefemiz, her biri alanıda uzman sektörel çözüm ortaklarımız, bünyemizde bulunan dekoratör ve ustalarımız ile tüm enerjimizi yaşanılan mekanlara renk katan uygun ,işlevsel ,verimli ve sanatsal değerleri olan kişiye özel tasarım ve uygulamalarla yaşam alanlarınızı farklı kılan çözümler üretmektir. Deco Monte müşteri memnuniyetini ön planda tutarak onları genişleyen bir müşteri pörtföyü statüsüden çıkarıp Deco Monte'nin genişleyen ailesi konumuna getirmeyi amaçlar.

Tanıtım filmlerimizi izlemek için tıklayın »
 
 

Bağlantılar

   
   
 

Hakkımızda

 
1989 Yılından bu yana ata mesleği olan sıcak demircilikten günümüze kadar edindiğimiz geleneksel, özlü tecrübemizi günümüz teknolojisi ile entegre edip öznel fikirlerimizi siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmak ve profesyonel çözümler üretmek için; firmamız 2007 Yılında İnşaat ve Dekorasyon sektörüne Deco Monte© markası adı altında ticaret hayatına başlamıştır. devamı »
 

İç Mekan Tasarımları

 
 

Faydalı Bilgiler

 

Şile Bezi

Şile Bezi, el tezgahlarında, pamuk ipliğinden dokunan, tamamen Şile'ye özgü bir bezdir. Şile'ye özgü otantik özelliği ona bu adın verilmesini sağlamıştır. Şile Bezi'nden çeşitli giysiler üretilmektedir. Vücut terini emme özelliğinden dolayı sağlıklı bir üründür.Şile Bezi rahat, hafif, ucuz, ter emici, sağlıklı doğal ... devamı »


 
   
Copyright © 2010 Decomonte İnşaat & Dekorasyon www.decomonte.com
Tel: (0216) 711 0164 Faks: (0216) 711 0166 | Bize Ulaşın